دورهمي با مدل‌ساز كاراكتر از كمپاني EA Sport- سي و يكم ارديبهشت 1396

در مركز تخصصي بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان، دورهمي‌هايي برگزار مي‌كنيم و مهماناني از متخصصان گيم و انيميشن را دعوت مي‌كنيم تا ساعتي دور هم و دور از دغدغه‌هاي روزمره فقط به بازي كردن و بازي ساختن فكر كنيم!

اكبر عربيان هنرمند مدل‌ساز سه‌بعدي و طراح بافت و محيط از كمپاني EA در كانادا  يكشنبه 31 ارديبهشت از ساعت 14  ميهمان دانشكده‌ي فني و مهندسي دانشگاه اصفهان بود . اكبر در ايران با استوديوهاي مختلف از جمله متحرك‌سازان سپاهان، سهند، رؤياپرداز، پويانما، لوتوس و لكسيپ همكاري كرده و از سال 2016 فعاليت هنري خود را در ونكوور كانادا با استوديوي Icon Creative و گروه Sequence ادامه داده است و از سال 2017 در استخدام كمپاني بنام EA است. نمونه‌ي كارهاي او را مي‌توانيد در www.erabiyan.com ببينيد.
اكبر عربيان در دورهمي يك ساعته‌ يكشنبه از فضاي كاري شركت‌هاي حرفه‌اي گيم و انيميشن خارج كشور و درس‌هايي كه از آن مي‌توان آموخت و نيز آنچه در رزومه‌ي يك آرتيست و طراح مي‌تواند براي استخدام او در مجموعه‌هاي حرفه‌اي مفيد باشد سخن گفت و گذري نيز بر نرم‌افزارهاي مختلف طراحي و مدل‌سازي (ZBrush – Maya - 3Ds Max – Photoshop – MARI – Arnold - V-ray - 3D Coat – Topogun – Xnormal - UV Layout - Yeti)  داشت. و در آخر برنامه به پرسش هاي شركت كنندگان پاسخ گفت. 
 
 
تاریخ:
1398/03/06
تعداد بازدید:
743
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal