دورهمي VR بازي- 10 ارديبهشت 1396

در مركز تخصصي بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان، دورهمي‌هايي برگزار مي‌كنيم و مهماناني از متخصصان گيم و انيميشن را دعوت مي‌كنيم تا ساعتي دور هم و دور از دغدغه‌هاي روزمره فقط به بازي كردن و بازي ساختن فكر كنيم! در اين دورهمي‌ها علاوه بر لذت بردن از يك جمع صميمي، مي‌توانيد با بازي‌سازان ديگر آشنا شويد و تيم خودتان را بسازيد.

دورهمي متفاوتVR  بازي يكي از رويدادهايي بود كه علاوه بر سرگرمي، با هدف آشنايي علاقمندان به واقعيت مجازي برگزار گرديد. در اين رويداد هدست واقعيت مجازي HTC Vive كه تجربه‌اي بي‌نظير از نسل جديد بازي‌هاي رايانه‌اي را امكانپذير مي‌كند به شركت كنندگان معرفي گرديد. مهندس حسين محمدي كه برنامه‌نويسي بازي‌هاي HTC Vive را تجربه كرده هم در اين دورهمي حضور داشته و در مورد ابعاد فني توسعه‌ي بازي‌هاي نسل آينده با شركت كنندگان به گفتگو پرداخت.
در اين برنامه بازي واقعيت مجازي The Brookhaven  كه يك جنگ واقعي با زامبي‌ها است، انتخاب گرديد و شركت كنندگان به نوبت به جنگ زامبي‌ها رفتند. با هدست واقعيت مجازي فرد خود را در محل تقاطع چند تونل مي‌بيند كه ممكن است در هر لحظه يك زامبي از يكي از آن‌ها بيرون بيايد و به او حمله كند! دسته‌هاي بازي به چراغ قوه و خنجر و تفنگ تبديل مي‌شوند و حس غوطه‌وري و واقعي بودن به فرد منتقل مي‌شود. هر شركت‌كننده تا زماني كه توسط زامبي‌ها خورده شود به بازي ادامه مي‌داد و امتيازات ثبت شد. در پايان به نفر اول به رسم يادبود جايزه 100 هزار توماني اهدا گرديد.
 
تاریخ:
1398/03/05
تعداد بازدید:
707
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal