چالش بازي‌سازي با كانستراكت 2- 30 آذرماه 1395

مركز تخصصي بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان در راستاي تحقق اهداف خود و به منظور توسعه صنعت گيم و همچنين جذب افراد توانمند در اين حوزه، اولين رويداد بازي‌سازي را در آذرماه 1395 در اين مركز برگزار نمود.

در اين مسابقه صورت مساله‌اي همراه با فايل‌هاي گرافيكي و صوتي لازم به شركت كنندگان داده شد و هر تيم(فرد يا تيم) 150 دقيقه فرصت براي ساخت بازي دلخواه خود داشت. موتور بازي‌ساز Construct2 كه پيش از اين در كارگاه مسعود پزشك زاده به تفصيل به آن پرداخته شده بود، براي اين مسابقه انتخاب شد و يك تيم از استوديو بازي‌سازي پاپاتا اين چالش را داوري كردند. حسين مزروعي، مدير استوديو بازي‌سازي پاپاتا، مسعود پزشك زاده، اميررضا انواري و محمد شمس داوران و مربيان اين مسابقه بودند. در اين چالش تيم ها در عين رقابت با يكديگر مي‌توانستند از راهنمايي‌هاي فني مربيان در حين ساخت بازي خود بهره ببرند.
پس از 150 دقيقه رقابت، داوران بازي ساخته شده‌ي هر تيم را به دقت مورد بررسي قرار داده و با اعضاي تيم‌ها به بحث و گفتگو پرداختند. در اين چالش 7 تيم حضور داشتند كه در نهايت سه تيم با نظر داوران رتبه‌هاي برتر مسابقه را از آن خود كردند و به رسم يادبود هدايايي به آنها تقديم گرديد. اميرمحمد حسن‌پور و سجاد صادقي رتبه اول، علي صف آراء فرد و مهرشاد جعفري رتبه دوم و علي گرامي رتبه سوم اين چالش را كسب كردند.
ضمنا براي سه تيم‌ برتر اين فرصت فراهم شد تا در مدت زمان تعيين شده يك بازي كامل ساخته و به تيم فني مركز ارائه دهند. پس از بررسي بازي‌هاي ساخته شده يك تيم امكان استقرار در مركز تخصصي بازي‌هاي رايانه‌اي و بهره‌مندي از تجهيزات اين مركز را پيدا خواهد كرد.
 
 
 
 
تاریخ:
1398/03/02
تعداد بازدید:
885
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal