دومين ايده شو گيم و بازي‌هاي رايانه‌اي- 24 آذرماه 1395

اين رويداد هر ماه توسط شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان و با همكاري نهادهاي مختلف برگزار مي‌گردد.

بيست و سومين ايده شو با موضوع گيم و بازي‌هاي رايانه‌اي، 24 آذر ماه 1395 با همكاري مركز تخصصي بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان در تالار شهيد آويني اين دانشگاه برگزار گرديد.
در اين رويداد 12 ايده برگزيده از نگاه داوران براي ارائه انتخاب شدند. دكتر جواد راستي (مدير مركز تخصصي بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان)، مهندس حسين مزروعي (مدير استوديو بازي‌سازي پاپاتا)، مهندس ميلاد صالحي (مدير استوديو بازي‌سازي زاناگيمز) و مهندس مهدوي (سرپرست معاونت توسعه فناوري شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان) داوران اين دوره از ايده شو بودند.
ايده‌پردازان سه دقيقه فرصت داشتند تا ايده خود را مطرح و نظر داوران و مخاطبان را جلب نمايند. پس از اتمام رأي‌گيري 5 ايده برتر به انتخاب داوران و تماشاگران به دور نهايي راه پيدا كردند. «مردم آزار»، «بازي رايانه‌اي با هدف كمك به كودكان مبتلا به سرطان»، «هزارتوي اصفهان»، «روايت داستان به وسيله واقعيت مجازي» و «پناهگاه» فيناليست‌هاي اين دوره بودند.
سپس هر شركت كننده به مدت 4 دقيقه به سوالات داوران پاسخ گفتند. در پايان برنامه سه ايده برتر با نظر داوران انتخاب و به هر كدام جوايزي اهدا شد. ايده‌ي خانم پريناز حسيني با عنوان «بازي رايانه‌اي با هدف كمك به كودكان مبتلا به سرطان» كه يك بازي درماني بود رتبه اول را كسب كرد. «مردم آزار» ايده‌ي محمدرضا تاجريان در مورد يك بازي سرگرمي بود و دوم شد. احمدرضا شيباني هم با ايده‌ي «هزارتوي اصفهان» با موضوع گردشگري جايگاه سوم را از آن خود كرد.
 
تاریخ:
1398/03/01
تعداد بازدید:
773
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal