اولين ايده شو گيم و بازيهاي رايانه اي- 23 آذر 1394

اولين پيش‌رويداد مرتبط با رويداد بازي‌سازي، برگزاري ايده‌شوي گيم و بازي‌هاي رايانه‌اي با همكاري شهرك علمي-تحقيقاتي اصفهان بود كه در تاريخ 23 آذرماه 1394 در دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.

ايده‌شو (Idea Show) رويدادي براي پرورش قدرت، خلاقيت و ايده‌پردازي در يك محيط دوستانه و رقابتي به منظور ايجاد فرهنگ نوآوري و تلاش براي هدايت افراد جامعه به فعاليت در زيست‌بوم كارآفريني و نوآوري كشور است. ايده‌شو رويدادي بسيار نو است كه سال‌ها در كشورهاي توسعه يافته در جهت گردش ايده‌ها و افكار نو و كاربردي براي توسعه كشور برگزار مي‌شود كه در اصفهان توسط شهرك علمي و تحقيقاتي و با مشاركت برخي از ادارات اصفهان راه‌اندازي و اخيراً يك‌ساله شد.
در ايده‌شوي گيم، تعداد زيادي از صاحبان ايده در حوزه‌ي بازي‌هاي رايانه‌اي اقدام به ثبت ايده در وب‌سايت ايده‌شو كردند كه از بين آن‌ها 12 ايده انتخاب و در مراسم نهايي به رأي داوران و حضار گذاشته شد. در اين مراسم، هركدام از صاحبان ايده طي سه دقيقه به‌صورت خلاصه ايده‌ي خود را بيان كرده و طي سه دقيقه به پرسش‌هاي داوران پاسخ مي‌دادند. نمره‌ي هر ايده توسط داوران و نيز ساير شركت‌كنندگان تعيين مي‌گرديد. داوران ايده‌شو دكتر جواد راستي (دبير كنفرانس بازي‌هاي رايانه‌اي)، مهندس ميثاق آقاخاني (مدير فني بازي آنلاين سبقت)، مهندس ميلاد صالحي (مدير استوديوي بازي‌سازي زاناگيمز) و مهندس محمدسپهر اسديان (سرپرست مركز رشد جامع شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان) بودند. در نهايت از بين 12 ايده‌ي مطرح شده 5 ايده انتخاب و با توضيحات تكميلي به رأي مجدد داوران گذاشته شد و سه ايده‌ي برتر (در حوزه‌هاي سرگرمي و درمان) انتخاب و به صاحبان آن‌ها جوايزي اهدا گرديد.
تاریخ:
1398/02/29
تعداد بازدید:
694
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal