دوره‌ی Workflow طراحی و انیمیشن سه‌بعدی-تابستان 1400
دوره‌های طراحی و مدل‌سازی و انیمیشن سه‌بعدی زیادی تاکنون برگزار شده‌اند که تمرکز اغلب آن‌ها بر آموزش ابزار و نرم‌افزارها بوده است؛ در حالی که به‌دلیل گستردگی بحث، هنرجو در پایان دوره نه تنها به همان ابزار نیز به‌صورت کامل مسلط نشده، بلکه تنها یک حلقه از یک زنجیره‌ی جامع را شناخته است که برای کار حرفه‌ای در این حوزه بسیار ناکافی است.
در تابستان 1400 قصد داریم دوره‌ای متفاوت را برگزار کنیم که به جای تمرکز بر ابزار، روی ساختن Asset‌ و کاراکتر تمرکز کرده و نرم‌افزارها صرفاً برای نشان دادن جایگاه ابزار آموزش داده خواهند شد. این دوره جنبه‌ی Workflow‌ دارد و با گذراندن آن، با خط تولید طراحی، مدل‌سازی و انیمیشن سه‌بعدی آشنا می‌شوید و با شناخت جایگاه و کاربرد نرم‌افزارهای مختلف، می‌توانید ذهنی منظم و حرفه‌ای در این حوزه داشته باشید. بدیهی است برای آشنایی با جزییات نرم‌افزارها باید خودتان دست‌به‌کار شوید و ویدئوهای آموزشی که استادان دوره در اختیار شما قرار می‌دهند را ببینید و حسابی تمرین کنید و با استفاده از فرصت حضور حرفه‌ای‌های این حوزه، توانایی‌های خود را بهبود ببخشید.
در بخش طراحی و مدل‌سازی سه‌بعدی این دوره که 8 جلسه به طول می‌انجامد با قابلیت‌های چند نرم‌افزار آشنا خواهید شد:
• نرم‌افزارهای مادر3ds Max ، Maya و Modo
• نرم‌افزار اسکالپت Zbrush
• نرم‌افزار ساخت تکسچر Substance Painter
• نرم‌افزار رندر در محیط گیم Marmoset

در بخش انیمیشن که 4 جلسه خواهد بود نیز با مفاهیم و ابزار انیمیشن‌سازی، اصول دوازده‌گانه‌ی انیمیشن و ساخت انیمیشن اشیاء، اجسام، حیوانات و انسان و قابلیت‌های نرم‌افزار 3ds Max و سرویس آنلاین Mixamo آشنا خواهید شد.

این دوره از 13 تیر تا 19 مرداد روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 8:30 تا 11 به مدت 6 هفته به‌صورت حضوری و عملی در سایت تخصصی مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود. همراه داشتن ماسک و ضدعفونی‌کننده‌ی شخصی الزامی است. به شرکت‌کنندگان گواهی رسمی انگلیسی از طرف مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان اعطا خواهد شد.
 
مدرس بخش طراحی و مدل‌سازی حمید حدیدی مدرس گرافیک سه‌بعدی بازی‌های رایانه‌ای و جلوه‌های ویژه سینمایی است که تجربه همکاری با بالیوود و همچنین ساخت Asset و Character برای پروژه‌های مختلف بازی و Real Time Visualization را دارد.
 
 
در بخش انیمیشن همراه با محمدمهدی کرمانی مؤسس شرکت مهرآفرید و مدیر تولید محتوای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شرکت افرا خواهیم بود. در رزومه‌ی او تولید محصول اصفهان مجازی و پروژه‌های شبیه‌سازی متعددی دیده می‌شود. او برنده چندین جایزه ملی و بین‌المللی است و تاکنون صدها نفر را در زمینه‌ی تخصصی بازی‌سازی تعلیم داده است.
برای ثبت نام در دوره اینجا را کلیک کنید. 
تاریخ:
1400/03/24
تعداد بازدید:
105
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal