رويداد پنل نوآوري؛ همكاري مشترك DigikalaNext و دانشگاه اصفهان بهمن 1398
طرح مسائل پژوهشي و استارت‌آپي مورد حمايت ديجي‌كالا، فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري، مشاوره‌ي استارت‌آپي در حوزه‌هاي مختلف (كامپيوتر، مديريت، كشاورزي، مهندسي پزشكي، اقتصاد و ...)
پل نوآوري؛ پل ارتباطي بين صنعت و دانشگاه

واقعيت اول) دانشگاه‌ها و دانشگاهيان برجسته‌اي داريم كه ايده‌ها و پروژه‌هاي برجسته‌اي را در سطح ملي و بين‌المللي به ثبت رسانده‌اند و زبانزد هستند. از نظر تعداد مقالات علمي در اكثر زمينه‌ها يكي از پيشروان هستيم. در زمينه هوش مصنوعي رتبه اول را در بين كشورهاي اسلامي و رتبه 16 را در تمام دنيا داريم .

واقعيت دوم) در كشوري در حال توسعه زندگي مي‌كنيم كه در عين پيشرفت‌هاي آكادميك، با هزاران مشكل و معضل و چالش دست‌وپنچه نرم مي‌كند كه حل بسياري از آن‌ها آسان و حل بعضي بسيار آسان است !

اين دو واقعيت را كه در كنار هم بگذاريم، يك مشكل اساسي ساختاري در جامعه‌ي ما خودنمايي مي‌كند! خبر خوب اينكه اين مشكل، در عين حال يك فرصت براي ايجاد كسب‌وكارهاي مبتني بر تكنولوژي‌هاي نوآورانه است .

راه‌حل ما چيست؟
ديجي‌كالانكست (DigikalaNext)، حركتي نوآورانه با هدف اتصال بزرگترين بازار الكترونيكي ايران به استارتاپ‌هاي برتر كشور است كه بر سرمايه‌گذاري روي استارتاپ‌هايي تمركز كرده كه توانمندي اثرگذاري عميق در جامعه و زندگي ما را با استفاده از مدل‌هاي كسب و كار نوآورانه و تكنولوژي‌هاي جديد در حوزه‌هاي مختلف (كامپيوتر، مديريت، كشاورزي، مهندسي پزشكي، اقتصاد و ...) داشته‌ باشند.

دانشگاه اصفهان در روزهاي 27 و 28 بهمن 1398 ميزبان پنجمين دوره‌ي مجموعه رويدادهاي «پل نوآوري» است. هدف اين رويداد كه توسط ديجي‌كالانكست با همكاري و حمايت مركز رشد و كارآفريني و انجمن علمي مهندسي كامپيوتر دانشگاه اصفهان و ستاد توسعه فناوري‌هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برگزار مي‌شود، حمايت از پژوهش‌هاي دانشگاهيان و تشريح موضوعات پروژه‌ها در جهت رفع چالش‌هاي صنعت در زمان حال و آينده است. در اين مجموعه رويدادها سخنران‌هايي از مديران ارشد ديجي‌كالا، اساتيد مطرح دانشگاه‌ها و روساي سازمان‌هاي فناور و… حضور دارند و چالش‌هاي موجود و واقعي را مطرح مي‌كنند تا راهكاري آكادميك براي آن‌ها انديشيده شود و كسب‌وكارهايي براي تحقق اين ايده‌ها با تسهيل در جذب سرمايه‌ي لازم شكل گيرد .

**************
اين رويداد دو روزه خواهد بود. روز اول مسائل و چالش‌هاي پژوهشي، ايده‌هاي استارتاپي و راهكارهاي سرمايه‌گذاري مطرح مي‌شود و روز دوم به مشاوره بيزينسي، جلسات فرصت سرمايه‌گذاري، چالش هوش مصنوعي و ثبت‌نام در كمپ استارتاپي ديجي كالانكست اختصاص دارد. برخي از عناوين پروژه‌هاي مورد علاقه را مي‌توانيد در اينجا و اينجا ببينيد.متقاضيان، شركت ها و استارتاپها براي هماهنگي‌هاي قبلي با آدرس زير مكاتبه كنند (در موضوع ايميل، عبارت دانشگاه اصفهان را درج كنيد)

Start@digikalanext.com

شركت در اين رويداد شرايط خاصي ندارد و تمام علاقه‌مندان، متخصصان و پژوهشگران رشته‌هاي تحصيلي مختلف فني، علوم پايه، علوم انساني و مديريت مي‌توانند در اين رويداد شركت كنند .
ورود به رويداد رايگان و آزاد است؛ اما حتماً بايد در سايت https://evand.com/events/dknisfahanu بليط خريداري كنيد .
تاریخ:
1398/11/22
تعداد بازدید:
157
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal