دوره 12 جلسه‌ای ساخت موشن‌گرافیک-تابستان 99
در تابستان 1399 برای اولین بار در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان میزبان یک دوره‌ی عملی و جذاب موشن‌گرافیک بودیم.
متحرک‌سازی تصاویر گرافیکی که به‌صورت معمول با صدا و موسیقی مزه‌دارتر می‌شود به اصطلاح موشن‌گرافیک (Motion Graphic) نام دارد. یک محتوای جذاب و کارآمد در معطوف کردن ذهن مخاطب به سمتی که مدّنظر شماست. کسانی که موشن‌گرافیک بلد باشند می‌توانند تیزرتبلیغاتی بسازند، محتوای آموزشی و فرهنگی و اجتماعی و سرگرمی تولید کنند و از این راه، پول دربیاورند؛ پول خوب!

در تابستان 1399 برای اولین بار در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان میزبان یک دوره‌ی عملی و جذاب موشن‌گرافیک بودیم. این دوره روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 11 تا 14 در سایت تخصصی مرکز و با استفاده از کامپیوترهای به‌روز برگزار شد تا شرکت کنندگان به‌صورت عملی ریزه‌کاری‌های این مهارت پول‌ساز را در قالب نرم‌افزار کاربردی Adobe After Effects بیاموزند.

مدرس این دوره کارگردان و مدرس انیمیشن، امین قربانی‌فراز بود.
امین دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد کارگردانی انیمیشن از دانشگاه هنر تهران است که  در آکادمی انیمیشن منتور کانادا دوره دیده و سوابق تدریس زیادی در دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها و هنرستان‌ها دارد. ساخت تیزر و انیمیشن برای مجوعه غذایی یول، ساخت انیمیشن برای مجوعه سیتی سنتر اصفهان، ساخت اولین 3D Mapping حرفه ای کشور در سال 92، ساخت شبیه‌سازی مقبره صائب تبریزی، ساخت اولین واقعیت افزوده‌ی گردشگری کشور و عضویت در اولین شرکت دانش بنیان هنری کشور بخشی از سوابق اوست. آقای قربانی‌فراز در بسیاری از جشنواره‌های ملّی برگزیده یا داور بوده و الان مدیر استودیو ذهن زیبا است.

سرفصل های دوره:

-ابزارهای منوی tool
-تنظیمات زمان بندی
-ساخت دوربین و لایه های سه بعدی 
-نورپردازی و صحنه پردازی
-کار با ماسک ها
-ابزارهای کاربردی منوی فیلتر
-اسکلت بندی کاراکتر با پلاگین ریگ
-کار با ترانزیشن و تایتل پک ها
-ساخت موشن گرافیک نهایی
 
در پایان دوره به شرکت‌کنندکان گواهی معتبر به زبان انگلیسی از طرف مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان اعطا شد.
تاریخ:
1399/06/15
تعداد بازدید:
68
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal