کارگاه عملی ساخت یک بازی شوتر سبک آرکید- 23 آذر 96
در این کارگاه به یادگیری مفاهیم پایه و کاربردی موتور بازی‌سازی یونیتی در قالب ساخت یک بازی بالا به پایین شوتر به سبک آرکید پرداخته شد.
مفاهیمی که در این کارگاه به آنها پرداخته شد شامل جنس و بافت، نور و دوربین، صدا و موسیقی، ایجاد کنترلر برای بازیکن، تشخیص تداخل، انیمیشن، سیستم ذرات، کنترل بازی، هدایت کارکترهای غیر بازیکن، سیستم واسط کاربر، انتشار برای سکو های مختلف و ... بود. این کارگاه به‌صورت عملی برگزار شد و شرکت‌کنندگان به همراه مدرس کارگاه، تجربه‌ی ساخت این بازی را پیدا کردند.
 مدرس این کارگاه دکتر حامد موحدیان عطار است. او از سال 78 در زمینه گرافیک کامپیوتری شامل مدل‌سازی سه بعدی، پیکره‌بندی کاراکترها، جلوه‌های ویژه، ساخت انیمیشن و ... فعالیت و تدریس داشته و در پروژه های کوتاه و بلند انیمیشن شرکت داشته است. حامد فارغ‌التحصیل دکترای کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه اصفهان است و تخصص اصلی او در زمینه برنامه‌نویسی بازی‌های رایانه‌ای است و در حال حاضر دروس تخصصی تمرکز بازی‌های رایانه‌ای در رشته کامپیوتر (شامل معماری موتورهای بازی‌سازی، اصول طراحی و پیاده‌سازی بازی‌ها، مبانی پویانمایی در بازی‌های رایانه‌ای و...) را  تدریس میکند و به موتورهای بازی‌سازی یونیتی و آنریل مسلط است.
 
 
 
تاریخ:
1398/03/14
تعداد بازدید:
98
منبع:
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal