۱۳۹۸ شنبه ۱۷ اسفند
FA
دانشگاه اصفهان
كسب رتبه برتر دانشگاه اصفهان در جشنواره شهيد رجايي
دانشگاه اصفهان در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي استان اصفهان به عنوان دستگاه برتر در گروه علمي و فرهنگي معرفي و مورد تجليل قرار گرفت.


دانشگاه اصفهان در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي استان اصفهان به عنوان دستگاه برتر در گروه علمي و فرهنگي معرفي و مورد تجليل قرار گرفت.

به گزارش وب سايت خبريuinews در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي استان اصفهان از 17 دستگاه اجرايي برتر تقدير و دانشگاه اصفهان به عنوان برترين دستگاه اجرايي استان شناخته شد.

 بنا به گزارش مذكور، دكتر نعمت الله اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي در ميان مديران دستگاه‌هاي اجرايي، با بيان اين كه خوشبختانه استان اصفهان در تمام زمينه ها و خدمت رساني نشان داده كه از اين وظيفه به خوبي برآمده است اظهار داشت: در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي از دستگاه هاي اجرايي كه از سال گذشته تاكنون عملكرد خوبي داشتند ، تقدير به عمل آمد.

وي افزود: ارزيابي اين دستگاه ها براساس شاخص هاي عمومي و اختصاصي و هم‌چنين معيارهاي سازمان امور استخدامي كشور بوده است.

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان تصريح كرد : هدف از برگزاري اين جشنواره ها در واقع رفع نقصان و اشكالات دستگاه هاي اجرايي است تا به صورت دقيق تر و سالم تر در جهت خدمت به مردم گام برداريم.

دكتر اكبري افزود: البته تنها به شاخص هاي عمومي و اختصاصي ارزيابي دستگاه‌ها اكتفا نشده است، بلكه از طريق نظرسنجي ارباب رجوع نيز ارزيابي صورت گرفته است.

شايان ذكر است،سيروس نيك اقبالي دبير جشنواره شهيد رجايي نيز هدف از جشنواره شهيد رجايي را بررسي مديريت عملكرد سازمان‌ها و دستگاه هاي اجرايي دانست  و افزود : يكي از نتايج مهم اين جشنواره ها تجزيه ، تحليل و آسيب شناسي عملكردهاي دستگاه هاي اجرايي از سال گذشته تاكنون است.

وي گفت : جشنواره امسال در پنج گروه علمي و فرهنگي - گروه عمومي _ گروه شركت ها _ گروه زير بنايي و گروه حمايتي و سلامت پيگيري شد كه در هر گروه در سه آيتم شاخص هاي عمومي و خصوص سه دستگاه برتر معرفي شدند.

گفتني است، در مراسم بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي استان اصفهان كه با حضور 70 مديركل و مسئولان اجرايي استان برگزار شد از 17 دستگاه اجرايي برتر تقدير و دانشگاه اصفهان به عنوان سازمان برتر در گروه علمي و فرهنگي معرفي شد.

 

تاریخ:
1397/06/05
تعداد بازدید:
1572
منبع:
Powered by DorsaPortal