حضور تيم‌هاي مستقر در مركز بازي‌هاي رايانه‌اي در مسابقات ملي بازي‌سازي «كژوال كمپ» - دي 1397
رويداد كژوال كمپ با مشاركت كافه بازار و آواگيمز و با هدف ارتقاء سطح بازي‌هاي موبايل ايراني از تاريخ 20 شهريور تا 30 آذر 97 برگزار شد.
در طول اين رويداد 10 هفته‌اي، تيم‌هاي شركت‌كننده تلاش كردند تا با كمك گرفتن از مربيان منتخب محصولي را با هدف موفقيت تجاري در بازار داخل توليد نمايند. تيم‌هاي برگزيده در اين رويداد علاوه بر جوايز نقدي، فرصت ويژه دريافت بورسيه سرمايه‌گذاران براي تكميل محصول خود را داشتند.
تيم نداگيمز و Bad Bot Games از تيم‌هاي مستقر در مركز بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان بودند كه در اين رقابت حضور پيدا كردند. تيم‌ها پس از ثبت‌نام در رويداد در يك فرصت دوهفته‌اي ايده اصلي و سبك بازي خود را تعيين كرده و بر اساس آن تا پايان مهر نسخه اوليه بازي خود را توليد كردند. سپس خروجي هر تيم توسط تيم داوري بررسي‌شده و تيم‌ها بر اساس عملكردشان رتبه‌بندي شدند. به هر تيم يك مربي اختصاص داده شد و تيم‌هاي راه‌يافته به مرحله فينال تا 30 آذر فرصت داشتند تا نسخه نهايي بازي خود را آماده و در كافه بازار منتشر كنند. تيم ندا گيمز با بازي «فرار» و تيم Bad Bot Games با بازي «كارتيك» با كسب امتياز قابل‌توجه به مرحله نهايي اين رويداد راه پيدا كردند. نتايج داوري نهايي در بهمن‌ماه اعلام و جوايز به تيم‌هاي برگزيده اهدا شد.
تاریخ:
1398/04/18
تعداد بازدید:
4
منبع:
تمامي حقوق مادي و معنوي اين وب سايت متعلق به مركز نوآوري صنايع سرگرمي دانشگاه اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal