۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
FA
دانشگاه اصفهان
طرح همكاري با دانشمندان ايراني غيرمقيم
تأسيس پايگاه تخصصي همكاري با دانشمندان و متخصصان ايراني غير مقيم در دانشگاه اصفهان


در راستاي نيل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمي كشور و بهره گيري از ذخائر علمي دانشمندان و متخصصان ايراني غير مقيم، دانشگاه اصفهان با همكاري بنياد ملي نخبگان و دفتر امور بين‌الملل معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري اقدام به تأسيس پايگاه تخصصي همكاري با متخصصان و دانشمندان ايراني غيرمقيم نموده است.

اين طرح به منظور انتقال دانش، تجربه و ايده هاي فناورانه به كشور با همكاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، بنياد ملي نخبگان‌ و مراكز پژوهشي برگزيده كشور (پايگاه‌هاي تخصصي همكار) در حوزه‌هاي منتخب اجرا مي‌گردد تا در قالب حمايت از انجام دوره هاي علمي و تحقيقاتي همچون پسا دكتري، فرصت مطالعاتي، تعريف پروژه هاي فناوري كوتاه مدت و بلند مدت و برگزاري سخنراني ها و كارگاه هاي تخصصي به ارتباط موثر دانشمندان و متخصصان ايراني غيرمقيم و مراكز پژوهشي برگزيده كشور ياري نمايد.

متقاضيان همكاري در قالب اين طرح با دانشگاه اصفهان مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي http://international.bmn.ir و انتخاب گزينه درخواست همكاري، وارد سامانه ثبت‌نام شده و سپس حوزه تخصصي را انتخاب نمايند.
علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره 03137932297 - دفتر پذيرش دانشجويان بين المللي در حوزه معاونت آموزشي دانشگاه تماس حاصل نمايند. 
تاریخ به روز رسانی:
1397/02/16
تعداد بازدید:
4556
Powered by DorsaPortal